Seo ne demektir? “Seo” Ne anlam taşır? “Seo” nunAçılımı ne demektir?


Seo söylediğimiz kavram, İngilizce bir şekilde “Search Engine Optimization” sözcüklerinin birincikodları tatbik ederek bulunmuş bir kısaltmadır. Türk diline ile tam olarakArama MotoruOptimizasyonuşeklinde çevrilir. Ancak buna rağmen sektörde bir çok şahıs tekrar böyle deyimi Seobir şekilde uygulamaktadır.


Seo Bir Sanattır!
Bana kalırsa
Google arama motoru optimizasyonu bir zanaattır. Bir ilim branşıdır. 1 web siteniz mevcutveya bu sitelerinizi optimize ederek Google veya diğer arama motorunda yapılmakta olan aramalardakiarama netice sayfasında, istenilen kilit kelimelerde daha yukarı sıralamalara çıkartmak istiyorsunuz.Bunların amacıyla Arama motoru optimizasyonu çalışması yapmanız gerekmektedir. Bu çalışmayı fazlatitizlikle zayıf eleyip çok dokuyarak yapmanız gerekmektedir. Üstte sıralara yükselmek tabiki de kolaydeğil. Sabır lazım olur tecrübe lazım olur. Kısacası Uzmanlık icap eder.


Google’u Anlayabilmek


Sayfalarınızı/Yazılarınızı yada bilinirliğinizi ürünlerinizi Arama motorunda üst sıralara çıkarabilmek için Arama motoru optimizasyonu yapmanız gerekmekte. Ve böyle Google arama motoru optimizasyonu etme çalışmasını dosdoğru bir biçimde yapabilmek maksadıyla önce Google’un hızlı sonuçlamaişlemini doğru anlayarak veya bu algoritmadaki ilerlemeleri yaklaşıp kovuşturma etmek gerekmektedir. Google arama motoru optimizasyonu konusunu güç bir duruma getiren etkenlerden birisi de sürekli güncellenmiş 1 konu olabilmesi. Velhasıl mesela bunlardan 12 ay önce Arama motoru optimizasyonu amacıyla fazla mühim sayılan optimize yöntemlerinin 1 bölümü şu anda ya tamamıyla değerini yitirmiş yada kıymeti hafiflemiştir. Bu nedenle Seo konusu gündelik takip edilmelidir. Google çok zeki 1 arama motorudur. Sizleri anlar. Google sitenizin bilinen meydana gelmeye başladığını, misafir sayısının tertipli artışını ve site ilgili olarak yapılan bağ veya bilgilendirme paylaşımlarını kavrar.

 

Web Site Uzmanı Google arama motoru optimizasyonu

Seo yapacağınız sitesi ilk olarak Arama Motoru Optimizasyonuna uygun olabilmesi fazla önemlidir. Velhasıl işin özü şudur ki Google arama motoru optimizasyonu yapma birinci önce site içerisinden başlamakta. Site muhtevası Google arama motoru optimizasyonu yapma fazla fazla önemli 1 konudur.


Seo Uzman Desteği

Öncelikle şunu belirteyim. Arama motoru optimizasyonu yapmak ile Google adwords’a tanıtım iletmek fazla ayrı olaylarıdır. Fiyat ödeyerek google’a reklam vermektense Bir Arama motoru optimizasyonu Uzmanına para ödeyip üstte sıralara yükselmeyi katiyen tercih etmelisiniz. Sitenizin hakederek üst sıralamalara çıkması hem Google’un boşluğunda hem de ziyaretcilerin gözünde fazla mühim 1 artı değerdir. Bakın Burada Adwords ile Seo aradaki farklar detaylı 1 biçimde anlatılmış.
Artık internet fazla geniş bir iletişim ağı. Daha minik ihtiyacımızda Google’dan yardım alıyoruz. Örnekle anlatmak icap ederse nedir mesela 1 araba alınmasına karar verdiniz. En amatöründen Google’a “Araba fiyatları” yazarsınız dimi. “Araba fiyatları” tümcesinde google’da ilk dizelerde bulunmak amacıyla Google arama motoru optimizasyonu yapma gerekmektedir.


Gelelim Seo Kompetanı meselesine. Piyasada böyle işin ehli fazla insanlara mevcut. Firmanızı tanıtmak, ürünlerinizi piyasa bulmak amacıyla 1 arama motoru optimizasyonu uzmanından yardım alınız.

Eğer 1 şirketiniz var ise ve ürünlerinizi takdim etmek istiyorsanız profosyonel kadromuzlahizmetinizdeyiz. Saygılar.