Google Seo Başlangıç Rehberi

Google Başlangıç Seo Rehberi
Kategori: SEO

Google Seo Başlangıç Rehberi

Arama Motorlarından en çok tercih edilen ve en başarılı olduğunu bildiğimiz Google, bizlere Seo konusunda oldukça şeffaf davranıyor Ve bizlere sürekli yol yordam gösteriyor. Yani Google bize Yardımcı oluyor. Gerek Buradaki Webmaster Tools ‘dan, Gerekse Buradaki Google Rehber’den..

Yakın zamanda keşfettiğim Google’un bir yardımı ise bizlere sunduğu döküman.

 

Google Seo Başlangıç Rehberi Pdf Döküman

Evet arkadaşlar Google bizlere .pdf uzantılı bir döküman sunuyor ve burada Nasıl Arama Motoru Optimizasyonu yapacağımız konusunda detaylı bir şekilde ipuçları veriyor. Yani bu şuna benziyor; Bir öğretmen düşünün öğrencilerini sınava tabi tutuyor ve  öğrencilere nelere dikkat etmeleri gerektiğini ve hangi konulara ağırlık vermeleri gerektiğini hatta sınavda nerelerden soru çıkacağını söyleyerek onlara ipuçları vererek başarılı olmaları için yardımcı oluyor. Yani bildiğinizi iyi niyetli bir öğretmen. (Tabi aksi öğretmenler de var ben bu öğrenciyi nasıl sınıfta bırakırım diye çabalayan..nadir tabi) Vel hasıl Google da tam bu iyi niyetli öğretmen gibi davranıyor. Ve bizlere Web sitelerimizi nasıl daha iyi optimize ederiz, nasıl arama sorgularında üst sıralara çıkartırız bunları öğretiyor.

 

Resimde de gördüğünüz gibi bizlere oldukça samimi hoş davranan Google, bizlere neler öğreteceğini sıralıyor.

Google Seo Başlangıç Rehberini İndir

Aşağıdaki linki kullanarak bu dökümanı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

https://static.googleusercontent.com/external_content/untrusted_dlcp/www.google.com/tr//intl/tr/webmasters/docs/arama-motoru-optimizasyon-baslangic-rehberi.pdf

Bir yanıt yazın

İşinizi Büyütmeye Hazır mısınız?

En İyi Pazarlama Çözümleriyle Müşterilerimizin Çıkarlarına En İyi Şekilde Hizmet Ediyoruz.
Bizimle İletişime Geçin

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dijital Mecralarda Büyümenize ve Markanızı Duyurmanıza Yardımcı Olmak İçin Buradayız.

Formu Doldurun, Size Hemen Geri Dönüş Yapalım!


    İçindekiler