kurumsal seo hizmeti
Kategori: SEO

Kurumsal SEO Nedir ve Kurumsal Seo Nasıl Yapılır?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), başta Google olmak üzere diğer tüm arama motorlarının organik aramalarında(reklam olmayan) üst sıralarda çıkarılması maksadıyla yapılan çalışmaların bütünüdür.

Kurumsal SEO çalışması, hedeflenilen anahtar kelimelerde, yine başta Google olmak üzere Yahoo, Yandex, Bing gibi arama motorlarınının doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması amacıyla yapılmakta olan çalışmalar bütünüdür. Kurumsal Seo çalışmaları, Sağlık, Spor, Konut gibi genel kelimeler için yapılan çalışmaları kapsamaz, istanbul spor salonları, spor aletleri veya estetik cerrahi, özel hastane istanbul gibi özelleştirilmiş kelimeler üzerinde yapılan çalışmaları kapsar. Kurumsal seo çalışmalarında seçilecek kelimeler az önce örneğini verdiğim gibi bölge bazında da belirlenebilmektedir. Mesela İstanbul göz hastaneleri ya da İstanbul sağlık malzemeleri gibi.

Kurumsal SEO çalışması genellikle kurumsal şirketlere yönelik veya kurumsallaşmaya adım atan firmalara yönelik olarak yapılan çalışmalardır. Tabi bizler bireysel iş yerlerine ya da tanıtımını yapmak istediğiniz henüz çok küçük olan şirketlerinize de hizmet vermekteyiz.

Kurumsal SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmasında istenilen başarıya ulaşılabilmesi ve geri dönüş sağlanabilmesi için püf nokta detaylı raporlamanın yapılması ve ciddi bir ekip çalışması şeklinde yürütülmesi, aynı zamanda oldukça uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Kurumsal Şirketlere Özel Kurumsal SEO Çalışması

SEO, Kendi içinde farklı dallara ayrılmıştır. Bunlardan birisi de Kurumsal SEO olmuştur.  Kurumsal seo çalışmalarında, Bursa estetik cerrah, Adana prefabrik evler, Arnavutköy su tesisatı gibi bazı kelimeler üzerine çalışılır. Yani kurumsal seo, bir kelimenin genişletilmiş halidir diyebiliriz. Çünkü kullanıcılar bir kelimeyi çok başka tanımlamalarla arama motorlarında aramaktadırlar. Bir öğrenci düşünün kiralık eve ihtiyaç duymakta. İstanbulda okuyor. İstanbul kiralık evler diye başlar aramaya, daha sonra bölgeye indirgeyerek bahçelievler kiralık evler ya da 1+1 bahçelievler kiralık ev gibi kelimeler ile hedefine ulaşmak ister. Sizlerin de Web sitelerinizde sunmuş olduğunuz hizmetin anahtar kelimelerini bu şekilde belirleyerek çalışma yaptırmak isteyeceksinizdir. İşte bu yüzden sizlere iyi analiz yapabilecek, gerekirse web sitelerinizi Seo’ya uygun optimize edebilecek ve Dijital Dünyada sizleri en iyi şekilde tanıtacak Seo uzmanlarına ihtiyacınız Vardır. Bizler bu hizmete adayız.

Kurumsal Seo Çalışması İçin Kriterler

Kurumsal Seo çalışmaları uzun vadeli olmaktadır. Bu durum kurumsal seo için de normal seo çalışmaları için de aynıdır. Uzun yıllar internette hizmet veren bir site ile henüz yeni açılmış bir sitenin seo çalışması için gereken süreler farklılık gösterir. Bu süreler Bazen 2 ay bazen ise 6 ay’ı bulur ve bu sürelerin kesinliği yoktur. Seo çalışmalarının ne kadar süre alacağı sizin sitenizin Google arama motorunda kaçıncı sırada bulunduğu, sitenin tasarımı, kodlama yapısının kalitesi, Sitenizin yaşı ve sizlerin hangi sırada olmayı hedeflemeniz gibi kritere bağlıdır..

Biz Neler Yapıyoruz?

Yukarıda bahsettiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak sizlere bir rapor sunuyoruz. Sitenizin yaşı ve diğer kriterlerin yanında hedeflediğiniz sıralamaya göre sizlere bir süre ve fiyat teklifinde bulunuyoruz.

Bir yanıt yazın

İşinizi Büyütmeye Hazır mısınız?

En İyi Pazarlama Çözümleriyle Müşterilerimizin Çıkarlarına En İyi Şekilde Hizmet Ediyoruz.
Bizimle İletişime Geçin

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Dijital Mecralarda Büyümenize ve Markanızı Duyurmanıza Yardımcı Olmak İçin Buradayız.

Formu Doldurun, Size Hemen Geri Dönüş Yapalım!


    İçindekiler